دانلود رمان رز سرخ نودهØتیا

دانلود رمان رز سرخ

حال راننده بنشیندسکوت کندحرف های مسافرانش را گوش دهد به خدا که گریه آدمی زاد تمام حرف هایش را بیداد می کند

رسیدمکرایه را حساب کردم و از ماشین پیاده شدم به سمت درب خانه می رفتم که راننده صدایم زد بی حال برگشتم

شیشه ماشینش را پایین داد و با لبخند مهربان و پدرانه ای گفت: -دخترممراقب این دنیا باشتوکلت همیشه به خدا باشهگرچه زندگی سخت هست ولی خوشی هایی هم دارهمنتها باید بدونی چطوری این خوشی هارو پیدا کنی

ناامید نشوهیچ وقت.برای مقصدت بجنگ.بجنگ که آخرش بعد هر باختی پیروزیه مطمئن باش

و در آخر با لبخند گرمی خدانگهداری گفت و رفت و من مات ماندم کنار خیابان

عجیب جواب درد هایم را داد از کجا چنین علمی داشت که بداند دردم چیست اما امید؟ حتی کور سویی هم نیست که با آن دلم را ذره ای خوش کنم

پوفی کشیدم تا جام شراب برای منه بی جنبه و تازه کارگر گرفتم 5 با یادآوری خوردن تعادلم دست خودم نبود

گاهی میخندیدم و گاهی اشک می ریختم با دست لرزانم داخل کیف دنبال کلید می گشتم

بعد از آنکه یافتمش روی درب گذاشتمدرب را گشودم حال پله نداشتماز آسانسور استفاده کردم

به طبقه خودمان که رسیدم پیاده شدم حالم خوب نبود

انگار همه چی سرنگون شده بود آسمان به زمینو زمین به آسمان آمده بود درب واحد را با کلید باز کردم و داخل شدم درب را بستم و تلو خوران به سمت راحتی حرکت کردم خودم را رویش انداختم و چشمهایم را بستم

داغ بودم شالم را از سرم کندم و گوشه خانه پرت کردم مانتو ام را هم از تنم پاره کردم عجیب قدرت پیدا کرده بودم

کش موهایم را هم باز کردم موهایم حالت دار دورم ریخت

عرق از سر و رویم می بارید تا خواستم تاب را هم از تنم در بیاورم صدای درب خانه آمد و صدای چرخش کلید روی درب

سایت تفریحی و سرگرمی چیک دانلود ، مجله تفریحی ، مجله اینترنتی خانه ,دانلود ,دانلود رمان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کره نیوز،جدیدترین اخبار بازیگران و خوانندگان کره جنوبی مجتمع مسکونی چناران یک کسب دارمد #چــاه_نویـس???? wwe network دسر گندم بلاگر کینگ فایل کافۿ کره اے ????